Войти

Беззерновий вологий раціон Optimeal для дорослих котів Тестирование с 12.02.2018 по 26.02.2018

 

Optimeal – збалансований раціон для повноцінного та здорового життя вашого кота.   

Беззернові дієти Орtimeal є більш фізіологічними, ніж раціони, що містять злаки, оскільки травна система котів більше пристосована до перетравлювання і засвоєння м’яса. 

Коти використовують у якості джерела енергії тваринний білок і не мають суттєвої потреби у легкоперетравних вуглеводах, які містяться у зерні, тому дані раціони Орtimeal можна рекомендувати молодим і активним,а також схильним до ожиріння тваринам.

Беззернові дієти Орtimeal не містять глютену – рослинного білка, який входить до складу злаків, що повністю виключає його негативний вплив на травну систему тварин та сприяння розвитку харчової алергії. Відсутність злаків та глютену збереже травну истему вашого кота від додаткового навантаження, якому зазвичай піддається кишківник та підшлункова залоза для перетравлення таких неприродних для котів компонентів корму, як злакова клейковина (глютен).

Наявність у рецептурі свіжого м’яса у вигляді цільних шматочків забезпечить вашого вихованця високоякісним легкозасвоюваним протеїном тваринного походження. Консервовані раціони є більш природними для котів  завдяки високому вмісту вологи. Забезпечують організм кота необхідною кількістю води, таким чином підтримуючи здоров’я сечовивідної системи.
 
У якості джерела клітковини та водорозчинних вітамінів містять високоякісні інгредієнти рослинного походження (зелений горошок, морква, гарбуз, буряк), що робить ці дієти унікальними для сприяння здоровому травленню. Присутність у беззернових дієтах Орtimeal поєднання лікарських трав (насіння льону, корінь лопуха та алтея, квіти ромашки, кропива, юка, чебрець) прияє зміцненню імунної системи і профілактиці захворювань травної системи і обміну речовин.
Отже, пропонуємо вашим улюбленцям спробувати корисні та дуже смачні беззернові консервовані раціони Optimeal з ягнятиною, телятиною, які містять цільні шматочки курячого філе, а також ласощі для справжніх вусатих гурманів – раціон з лососем та креветками.

Їхня рецептура розроблена під контролем ветеринарів та містить повний комплекс поживних речовин, необхідних для довгого та здорового життя домашніх котів. До їхнього складу входять:

  • добірні м'ясні інгредієнти;
  • унікальний мікс корисних ягід та трав;
  • антиоксиданти та пребіотики.

 

 

Як і все харчування Optimeal, беззернові раціони місять унікальний Immunity Support Mix, який підтримує міцний імунітет кота, захищаючи його від негативних чинників та проблем зі здоров’ям.

·Спеціально очищені β-1,3/1,6 глюкани - підтримують роботу імунної системи, що дає старт довгому і здоровому життю.

·Омега 3 і 6, цинк, біотин – допомагають підтримувати здорову шкіру, красиву шерсть, знижують ризик виникнення алергічних реакцій.

·Пребіотик ACTIGEN® - забезпечує здорове травлення кота, сприяє зміцненню імунітету.

·Антиоксиданти SubSTAR Ultra – захищають клітини організму від ушкоджень, а також зміцнюють імунітет.

 

 
 

Консервовані раціони є більш природними для котів  завдяки високому вмісту вологи. Вони забезпечують організм кота необхідною кількістю води, підтримуючи здоров’я сечовивідної системи. впевнені, ваші улюбленці будуть задоволені!

Беззерновий консервований раціон з ягнятиною та курячим філе у гарбузовому желе

Цей суперпреміальний беззерновий вологий раціон для дорослих котів містить свіже м’ясо ягнятини та цільні шматочки курячого філе. Він забезпечать тварину високоякісним легкозасвоюваним протеїном тваринного походження, а також порадує надзвичайно приємним смаком та ароматом. Відсутність злаків та глютену збереже травну систему тварини від додаткового навантаження та можливих алергічних реакцій.

Беззерновий консервований раціон з телятиною, курячим філе та шпинатом у соусі

Добірне м'ясо телятини та цільні шматочки курячого філе складають 95% складу цього раціону суперпреміальної якості. Окрім того раціон містить продукти рослинного походження: шпинат, журавлину, чорнобривці, корінь лопуха та інші. Вони є джерелом вітамінів та інших поживних речовин для здоров’я та краси вашого улюбленця.

Беззерновий консервований раціон з лососем та креветками у соусі (з цілими шматочками креветок)

Свіже м’ясо лосося та цільні шматочки креветок забезпечать вашого вихованця високоякісним легкозасвоюваним протеїном рибного походження. Ці інгредієнти також є прекрасним джерелом поліненасичених жирних кислот, які, разом з травами та пребіотиками забезпечують здоров`я шкіри, гарантують блиск шерсті і зміцнюють природнім шляхом імунітет вашого кота.


Що потрібно робити?

1) 22.01.2018 р. – 04.02.2018 р.: подавайте заявку на участь в тестуванні.

06.02.2018 буде оголошено 300 експертів, які прийматимуть участь у тестуванні.

2) 12.02.2018 р. – 26.02.2018 р.: тестуйте, пишіть відгуки, діліться фото Ваших улюбленців

(Важливо! Мінімальна кількість інформативних відгуків - 3)

Обов’язково! ділись відгуками в себе на сторінках соціальних мереж Facebook та Instagram. Не забувайте про хештеги:  #Optimeal #Оптимил #Naproby #Напробу

3) 14.02.2018 р. – 26.02.2018 р.: приймай участь в фотоконкурсі у спеціальному розділі нашого порталу.

26.02.2018 р. оголосимо переможців.

4) 19.02.2018 р. – 05.03.2018 р.: приймай участь в конкурсі на сторінках Facebook та Instagram порталу na-proby.com.

05.03.2018 р. оголосимо переможців.

5) 26.02.2018 р. – 12.03.2018 р.: заповнюйте експертну анкету.
Минимальное кол-во символов в комментарии 30

nana2210
25.02.2018 19:32
 Читать весь отзыв
Лапомама
25.02.2018 19:11
Доброго вечера) Итоги по окончанию тестирования корма от оптимил :
Поведение кошки не изменилось, со стороны жкт так же не было изменений в худшую сторону ( кошка ест не весь корм , только из специализированных и качественных - от остального может быть рвота). Предложенную порцию кошка кушала с удовольствием,  Читать весь отзыв
-->