Войти

Sensodyne Швидка Дія - подолай гіперчутливість швидко! Завершен с 12.06.2018 по 09.08.2018

 

 

Подолай чутливість зубів за 60 секунд разом з Sensodyne Швидка Дія!

Той, хто хоч раз відчував пронизливий зубний біль під час контакту з чимось холодним або гарячим, завжди буде з побоюванням дивитися на запропоновану склянку води або горнятко ароматної кави. Що вже говорити про порцію морозива чи соковите яблуко?

Та не варто відмовляти собі у задоволенні насолоджуватися улюбленими стравами та напоями. Спеціально розроблена зубна паста Sensodyne Швидка Дія допоможе позбавитися неприємних відчуттів ШВИДКО та НАДОВГО.

Що викликає надмірну чутливість зубів?

Підвищена чутливість зубів часто виникає внаслідок оголення дентину – пористої тканини зуба, що знаходиться під емаллю. Структура дентину включає тисячі мікроскопічних канальців, які йдуть до центру зуба. Коли дентин оголений, зовнішні подразники (наприклад, холодні, гарячі напої, кисла їжа) збуджують нерви всередині зуба, що призводить до характерного короткочасного гострого болю.

Зубна емаль може пошкоджуватись внаслідок:

  • зловживання газованими напоями, солодощами, кислими продуктами, що призводить до хімічного руйнування захисного шару емалі;
  • використання зубної щітки з жорсткою щетиною, і пасти з абразивними елементами, які механічно ушкоджують емаль;
  • несвоєчасного звернення до стоматолога при скаргах;
  • після стоматологічних процедур.

Швидко побороти чутливість зубів допоможе зубна паста для догляду за чутливими зубами – Sensodyne Швидка Дія.

Її унікальна формула спеціально розроблена для швидкого та тривалого усунення болючих відчуттів, викликаних надмірною чутливістю зубів. Ефективність пасти зумовлена дією головного активного компоненту – фторида олова. Він створює захисний бар'єр над чутливими ділянками зубів, захищаючи їх від дії зовнішніх подразників.

Зубна паста Sensodyne Швидка Дія

  • Знижує чутливість зубів вже через 60 секунд після нанесення і забезпечує миттєве та тривале зниження болю при гіперчутливості зубів.
  • Створює ізолюючий шар на поверхні дентину і всередині дентинних канальців.
  • Укріплює емаль та захищає від карієсу завдяки вмісту фтору.
  • Має приємний м’ятний смак та освіжає подих.
  • Підходить для щоденного використання.

Тепер ти спокійно зможеш пити гарячі або крижані напої, їсти морозиво, без остраху смакувати кислі фрукти або будь-які інші улюблені продукти.

Sensodyne Швидка Дія – твій шанс знову відчути смак життя!


   Що потрібно робити?

1) 12.06.2018 – 26.06.2018: подавай заявку на участь у тестуванні.

27.06.2018 буде оголошено 200 експертів, які братимуть участь у тестуванні

2) 05.07.2018 – 24.07.2018: тестуй, пиши відгуки, ділись фото. (Важливо! Мінімальна кількість інформативних відгуків – 3)

Обов’язково! ділись відгуками в себе на сторінках соціальних мереж Facebook та Instagram. Не забувай про хештеги: #Sensodyne #Sensodyne_швидкадія # SensodyneNaproby #Naprobyua

3) 26.07.2018 – 09.08.2018: заповнюй експертну анкету.

 
Минимальное кол-во символов в комментарии 30

Angelika
11.09.2018 12:11
Зубна паста Sensodyne Швидка дія вже закінчилася і я вирішалал купити і спробувати ще Sensodyne Комплексний захист. Мені подобається. Коли прийде час змінювати щіточку, то я оберу Sensodyne! Вона м"яка та не царапає ясна.

Комментарии (2):

Модератор Ольга   11.09.2018 12:42 Angelika, чудово, що не зупиняєтеся, і знайомитеся з іншими різновидами цієї ТМ. Але хотілося б також, щоб і в процесі тестування Ви ділилися з нами своїми спостереженнями та вчасно залишали усі необхідні відгуки.
Mosentsova   21.09.2018 14:15 У меня тоже закончилась. Я купила отбеливающую, пришла домой открыла упаковку - на колпачке не было защитной пленки из фольги. Подделка?
oksii
24.08.2018 10:01
Тестирование закончилось, а зубная паста ещё осталась) очень рада что поучаствовала в этом проекте и открыла для себя новую пасту. Ранее никогда не пользовалась брендом Sensodyne, а сейчас думаю что буду переходить на эту марку или же чередовать. Зубной щеткой довольна полностью, ее  Читать весь отзыв
-->