Войти

Пародонтакс Комплексний Захист Екстра Свіжість Заполнение отчёта с 15.04.2019 по 29.04.2019

8 спеціально розроблених властивостей зубної пасти Пародонтакс Комплексний Захист Екстра Свіжість

Які вимоги ти висуваєш до зубної пасти? Щоб добре видаляла зубний наліт, відбілювала зуби, освіжала подих? Звісно, це дуже важливо, проте цього недостатньо. Запорукою здоров'я зубів є здоров'я ясен. Тому про них потрібно дбати так само уважно й ретельно.
Першим сигналом про те, що ясна потребують додаткового догляду, є кров під час чищення зубів. Кровоточивість може бути першою ознакою захворювання ясен. Якщо її ігнорувати, то з часом це може призвести до більш серйозних проблем. Наприклад, пародонтиту, який може викликати втрату зубів. Тому, дуже важливо при перших ознаках захворювання ясен звернутися до стоматолога.

Що можна зробити, щоб захистити зуби й підтримати здоров'я ясен?

Тепер тобі не потрібно обирати між захистом зубів і здоров'ям ясен — нова зубна паста Пародонтакс Комплексний Захист Екстра Свіжість дозволяє піклуватися одночасно про здоров'я ясен і зубів.

8 ПЕРЕВАГ ЗУБНОЙ ПАСТИ ПАРОДОНТАКС КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ ЕКСТРА СВІЖІСТЬ

1. ЗНИЖУЄ КРОВОТОЧИВІСТЬ ЯСЕН

Кровоточивість ясен може бути викликана зубним нальотом — плівкою з бактерій, яка постійно утворюється на зубах, навколо та між ними. Нова зубна паста Пародонтакс Комплексний Захист Екстра Свіжість спеціально створена для людей, які страждають від кровоточивості ясен. При щоденному використанні двічі на день, вона знижує кровоточивість ясен в 4 рази ефективніше ніж звичайна зубна паста (паста, що не містить бікарбонату натрію)2,3.

2. ЗМЕНШУЄ ПОЧЕРВОНІННЯ І ЗАПАЛЕННЯ ЯСЕН

Здорові ясна виглядають рожевими і міцними, а запалені ясна зазвичай почервонілі і набряклі. Такий стан часто є однією з перших ознак захворювання. Подразнення ясен як правило викликає зубний наліт. Щоденне чищення зубів двічі на день зубною пастою Пародонтакс Комплексний Захист Екстра Свіжість допоможе вирішити цю проблему й повернути здоров'я ясен.

3. ЕФЕКТИВНОУСУВАЄ ЗУБНИЙ НАЛІТ

Бактеріальний наліт — основна причина захворювання ясен. Зубна паста Пародонтакс Комплексний Захист Екстра Свіжість має спеціальну формулу з вмістом бікарбонату натрію, яка значно ефективніше1 видаляє зубний наліт порівняно зі звичайною зубною пастою (яка не містить бікарбонат натрію).

4. ДОПОМАГАЄ ЗБЕРЕГТИ ПОВНЕ ПРИЛЯГАННЯ ЯСЕН

Утворення бактеріального нальоту спричиняє кровоточивість ясен. Якщо ігнорувати цю проблему, то вона може викликати рецесію ясен, в результаті якої утворюються невеликі кишені, де формуються колонії бактерій і починається запальний процес. Це, в свою чергу, може призвести до втрати зуба. Щоб вчасно запобігти цьому, необхідно звернутися до стоматолога.

Щоденне чищення зубів двічі на день за допомогою зубної пасти Пародонтакс Комплексний Захист Екстра Свіжість допомагає усунути бактеріальний наліт, зберігаючи надійне прилягання ясен до зубів.

5. ОСВІЖАЄ ПОДИХ

Бактеріальний наліт також може бути причиною неприємного запаху з рота. Бактерії в зубному нальоті розщеплюють залишки їжі, виділяючи газ з неприємним запахом. Щоденне чищення зубів двічі на день з Пародонтакс Комплексний Захист Екстра Свіжість забезпечує оптимальну гігієну ротової порожнини та освіжає подих.

6. ЗМІЦНЮЄ ЗУБНУ ЕМАЛЬ

Завдяки вмісту фтору в складі формули зубної пасти, Пародонтакс Комплексний Захист Екстра Свіжість сприяє зміцненню та ремінералізації емалі зубів, що робить емаль більш стійкою до дії кислот, яку виділяють бактерії.

7. ГЛИБОКО ОЧИЩУЄ

Пародонтакс Комплексний Захист Екстра Свіжість також містить бікарбонат натрію. Він значно ефективніше1видаляє зубний наліт, забезпечуючи глибоке та дбайливе очищення ротової порожнини.

8. ДБАЙЛИВО ВІДБІЛЮЄ

Пародонтакс Комплексний Захист Екстра Свіжість ефективно1  бореться з зубним нальотом, завдяки чому сприяє відновленню природної білизни зубів.

Використовуй зубну пасту Пародонтакс Комплексний Захист Екстра Свіжість щодня зранку й ввечері, щоб мати красиву, здорову, білосніжну посмішку!

 

 

 

 

  1. (Attin and Hornecker, 2005), (Axelsson and Lindhe, 1981)
  2. GSKCH Studies (RH02433, 2015) and (RH02434, 2015)
  3. Дане твердження не відноситься до зубної пасти Пародонтакс Вибілююча.

Імпортер та уповноважена організація в Україні (підприємство, яке здійснює прийняття претензій від споживача): ТОВ "ГлаксоСмітКлайн Хелскер Юкрейн Т.О.В", 02152, м.Київ, проспект Павла Тичини, 1-В. Торгові марки належать або використовуються за ліцензією групою компаній GSK. - ©2019 група компаній GSK або їх ліцензіар. Інф. матеріал: №CHUKR/CHPDX/0008/19. Дата виробництва матеріалу: лютий 2019

 
Минимальное кол-во символов в комментарии 30

Oksanita
19.04.2019 17:45
Всем привет! Хотелось бы ещё раз пропеть оду данной пасте та и вообще эффективному комплексу вместе с зубной щёткой. Я очень довольна результатом и за такой короткий срок! Дёсна действительно не только перестали кровоточить и быть сильно чувствительными, но и ощущение свежести полости рта остаётся таким  Читать весь отзыв
Julia_gold
19.04.2019 15:46
Ну что почти месяц как мы пользуемся пастой. Как я писала ранее в тестировании участвовала я с мужем ) . Мы довольны на 98%
Паста великолепная , свои свойства выполняет . У мужа зубы стали белее, десна приобрели нормальный цвет , перестали кровоточить.
Зубная щетка держит форму будто ей и не пользовались,  Читать весь отзыв
-->