Войти

Желатин Dr. Oetker – готуй легко, готуй смачно! Завершен с 21.03.2019 по 15.05.2019

Желатин Dr.Oetker — твій універсальний помічник

Сьогодні у нас є безліч можливостей для втілення практично будь-яких кулінарних задумів. Проте, уяви собі, наскільки розширилось коло нашої кулінарної фантазії, коли у арсеналі з’явився такий універсальний «солдат», як желатин. З його допомогою ми можемо насолоджуватись фруктовим желе, мармеладом, пастилою, ніжним суфле, більшістю фруктових соусів та начинок для тортів. А холодець або заливне? Їх важко приготувати без желатину.

На щастя, жодних обмежень у нас немає, тож можна експериментувати. Головне, обрати якісний желатин, який не зіпсує страву стороннім запахом, надасть їй потрібний зовнішній вигляд та текстуру. Желатин Dr.Oetker відповідай найсуворішим вимогам якості. З ним результати твоїх кулінарних зусиль завжди будуть вдалими — смачними, красивими та, що важливо, корисними! Завдяки відмінним желеутворюючим властивостям Желатину Dr.Oetker з його допомогою можна легко й швидко приготувати низькокалорійні десерти, наприклад, чизкейк або йогуртово-фруктове суфле. Та й сам по собі желатин — дуже корисний продукт. Колаген, з якого здебільшого складається желатин, потрібен всім без винятку, особливо необхідний він дітям і підліткам в стадії активного росту і людям похилого віку, щоб уникнути проблем з суглобами і хрящами.

99% експертів планують купувати желатин бренда Dr.Oetker*

99% експертів готові рекомендувати желатин бренда Dr.Oetker *

100% експертів  довіряють бренду Dr.Oetker*

*Мається на увазі тестування на порталі na proby: Кількість анкет 272

Steysi
16.05.2019 09:33
Добрый день! Делала мусовый Ганаш для торта с использованием желатина!все застыло быстро без запаха и вкусно! Часто использую желатин этой фирмы всегда остаюсь довольна) спасибо сайту на пробу за такой полезный набор)

Комментарии (1):

Moderator Olga   17.05.2019 21:33 Steysi, очень жаль, что итоговую анкету Вы так и не заполнили :(
Pryanichnyiy_enot
15.05.2019 22:35
Ещё тестировапла желатин. Набухает по времени ещё меньше того чем написано в инструкции, не комкуется! и хорошо по этой причине растворяется. И очень радует отсутствие специфического запаха по сравнению как у некоторых марок желатина. В общем я довольна)))
-->