Войти

NAN® 3 OPTIPRO® – молочна суміш для дітей від 12 місяців Завершен с 13.05.2019 по 15.07.2019

 

NAN® 3 OPTIPRO® – турбота, якій я довіряю

Твій малюк відзначив свій перший ювілей? Вітаємо та разом із тобою щиро радіємо його першим перемогам і досягненням! Дивовижно, як змінився малюк за такий короткий проміжок часу: встиг потроїти свою вагу і стати в півтора раза вище, навчився сидіти, повзати, ходити, говорити, самостійно їсти, розпізнавати й виражати емоції. З кожним днем ​​він стає розумнішим, освоює нові навички та вміння.

Період стрімкого фізичного та інтелектуального розвитку триває. Дуже важливу роль у цьому процесі відіграє харчування. До його вибору слід підходити так само відповідально, як і на першому році життя. Продукти, які отримує малюк, повинні бути адаптовані до його віку.

Забезпечити зростаючий організм однорічної дитини всіма необхідними поживними речовинами, енергією, зміцнити імунітет, створити основу для здорового майбутнього допоможе суха молочна суміш NAN® 3 OPTIPRO®.

Її формула містить особливий білок OPTIPRO®, який сприяє гармонійному росту й розвитку малюка, формуванню здорового обміну речовин і зниженню ризику розвитку ожиріння. Завдяки адаптованому білку OPTIPRO® молочна суміш легко засвоюється та перетравлюється.

Також до складу NAN® 3 OPTIPRO® входять:

• пробіотики, які допомагають нормалізувати моторику кишечника й підвищують здатність організму боротися з інфекціями

• омега-3 жирні кислоти для правильного формування мозку й зору

• вітаміни та мікроелементи в необхідній кількості для даного етапу розвитку

Завдяки особливій комбінації всіх компонентів дитяча суха молочна суміш NAN® 3 OPTIPRO® допомагає посилити імунний захист організму й забезпечити дитині гармонійний розвиток.

 

                                   Реєструйся, тестуй і досягай нових перемог з NAN® 3 OPTIPRO®!ВООЗ рекомендує виключно грудне вигодовування протягом перших 6 місяців життя і наступне введення прикорму при продовженні грудного вигодовування. Продовжуйте грудне вигодовування якомога довше після введення прикорму. Компанія Нестле підтримує цю рекомендацію. Для прийняття рішення про терміни та спосіб введення прикорму в раціон дитини обов’язково проконсультуйтесь з лікарем. Суха молочна суміш NAN®  3 OPTIPRO® з 12 місяців не є замінником грудного молока.

ИннаРатуш
16.07.2019 17:43
Здравствуйте. Получили посылку-подарок молочной смеси от Nestle Nan Optipro3. Ребенок просто в восторге с мыслью: "Огоооо и это все мне?"
Спасибо порталу, производителю и модераторам за возможность протестировать данный молочный продукт, который занял почетное место на детской полке!
pimky11
14.07.2019 02:00
Рады что стали учасниками тестирования молочка от NAN. Порадовало качество продукта, герметичная упаковка, мерная ложечка. Отличный состав, нет пальмового масла. Смесь отлично растворяется не оставляя комочков. Малышка пила молочко судовольствием. Оно не вызвало ни аллергических реакций ни проблем со  Читать весь отзыв
-->