Войти

Еліміналь гель – відкрий здорову та красиву шкіру! Регистрация с 13.04.2018 по 26.04.2018

 
Весняне оновлення з Еліміналь гелем. Відкрий здорову та красиву шкіру! 

З підвищенням градусів на стовпчику термометра росте й наше бажання мати все кращий та кращий вигляд.
У свій напружений робочий графік ми намагаємося втиснути відвідування салону краси, тренажерний зал, готуємо кругленьку суму на косметику... 

Але часто забуваємо про найголовніше – подбати про свою красу зсередини.Наш зовнішній вигляд напряму залежить від стану внутрішніх органів, передусім – шлунково-кишкового тракту.

 

Під впливом різноманітних факторів (стресу, втоми, незбалансованого та нерегулярного харчування, поганої екології) в організмі накопичуються токсини, порушується баланс мікрофлори кишечника. В результаті шкіра, як важливий орган виділення, бере на себе додаткову місію – виводити продукти обміну речовин. І тоді на ній з'являються вугрі, комедони, подразнення, почервоніння.

Щоб сяяти красою зсередини, а не маскувати недоліки декоративною косметикою, потрібно перш за все очистити організм від токсинів і відновити баланс мікрофлори кишечника. З цією задачею на відмінно впорається Еліміналь гель. 

 

Еліміналь гель усуває причини виникнення висипань

Формула гелю містить два дієвих компоненти – сорбент діоксид кремнію та пребіотик лактулозу. В комплексі ці дві речовини допомагають очистити організм, відновити баланс мікрофлори кишечника та повернути шкірі здоров’я та красу. 

Як діє Еліміналь гель?

Діоксид кремнію – натуральний сорбент, який зв’язує та виводить шлаки, токсини, алергени, віруси та мікроби – шкідливі речовини, які накопичуються в організмі протягом життя.
 
 
Пребіотик лактулоза  активно стимулює ріст і розвиток корисних біфідо- та лактобактерій. 

Сприяє відновленню власної мікрофлори кишечника, а також допомагає відновити захисну плівку кишечника, що запобігає проникненню токсинів та алергенів у кров та розповсюдженню їх по організму.

Інноваційна форма Еліміналю, у формі гелю, забезпечує легкість проходження через ЖКТ, дозволяє в короткий час проникнути в «проблемну зону», захистити клітини й запустити процеси відновлення в організмі.

Вже через два тижні прийому Еліміналь гелю ти помітиш результат:

  • стан шкіри помітно покращиться;
  • знизиться рівень жирності та чутливості;
  • зникнуть або стануть менш помітними існуючі висипи та запалення;
  • зменшиться гіперпігментація;
  • колір шкіри стане більш рівним та сяючим.

Бути насправді красивою без додаткових маскувань і прикрас – легко. Бери участь у тестуванні та переконайся в цьому сама!


Що потрібно робити?

1) 13.04.2018 – 26.04.2018: подавай заявку на участь у тестуванні.

27.04.2018 буде оголошено 100 експертів, які братимуть участь у тестуванні.

2) 07.05.2018 – 20.05.2018: тестуй, пиши відгуки, ділись фото. (Важливо! Мінімальна кількість інформативних відгуків 3)

З) 14.05.2018: твої відгуки братимуть участь у конкурсі.

Обов’язково! ділись відгуками в себе на сторінках соціальних мереж Facebook та Instagram. Не забувай про хештеги: #Eliminalgel #Елімінальгель #Naproby #Eliminalnaproby

4) 09.05.2018 – 23.05.2018: бери участь у конкурсах у соціальних мережах Facebook і Instagram нашого порталу. 23.05.2018 оголосимо переможців.

5) 21.05.2018 – 03.06.2018: заповнюй експертну анкету.

-->