Войти

Алко-Сорб – легкий ранок після вдалого вечора! Заполнение отчёта с 13.12.2018 по 27.12.2018

 

Вижити після вечірки, або Cекрет свіжого ранку

  

Хто з нас не дозволяє собі час від часу розслабитися та насолодитися спілкуванням з друзями або рідними за келихом вина? А можливо ти належиш до числа тусовщиків, які не уявляють свого життя без вечірок, нічних клубів та посиденьок в модних барах?

Допиваючи n-ий коктейль за вечір ми рідко замислюємося про наслідки бурхливого відпочинку. Якщо не хочеш на цілий день випадати з життя, вигадувати відмовки директору на роботі або навіть брати відгул, щоб відновити сили, рекомендуємо одразу після вечірки прийняти Алко-Сорб. Це дієвий засіб проти алкогольної інтоксикації, який попереджає виникнення ранкових проблем.     

 

Чому ми погано почуваємося зранку?

Якщо дати собі волю та випити трішки більше норми, печінка не встигає знешкодити токсини. Вони починають отруювати організм.  Тож, щоб швиденько повернутися до нормального життя, потрібно допомогти організму оперативно вивести шкідливі речовини. Саме з цією задачею відмінно впорається Алко-Сорб!

Потрійна дія – швидкий ефект!

До складу Алко-Сорбу входить три дієвих компоненти, які забезпечують потрійний ефект:

1. Виводять токсини.

2. Мають швидку протверезуючу дію.

3. Сприяють відновленню організму.

Кремнієвий ентеросорбент – потужна та швидка детоксикація. Саме цей інгредієнт "антипохмільного коктейлю" відповідає за головне завдання - виведення шкідливих речовин з організму, які отруюють його. Кремнієвий ентеросорбент забезпечує швидкий протверезуючий ефект, іншими словами, позбавляє відчуття "вертольотів в голові". Відчула, що вечірка занадто захопила тебе й ти втратила контроль? Повернути здатність тверезо мислити та оцінювати ситуацію допоможе Алко-Сорб.  

Янтарна кислота – прискорює метаболізм алкоголю та нейтралізує його токсини. Чим швидше токсини залишать твій організм, тим менш помітними будуть їхні сліди на обличчі. Має антиоксидантну дію та захищає печінку від шкідливого впливу алкогольних напоїв. Крім того, янтарна кислота сприяє усуненню характерного неприємного запаху.

Таурин – відновлює енергетичний баланс, покращує увагу, настрій. Тобі напевне знайоме відчуття апатії, пригніченості, млявості після бурхливої ночі. Це також наслідок алкогольної інтоксикації. Відновити сили, повернути бадьорість та позитивний настрій допоможе Алко-Сорб. Ще одна цінна якість цього засобу – нормалізація сну. Наступного ранку ти почуватимешся свіжою та бадьорою.

 

 

Як потрібно приймати?

Щоб позбутися неприємних симптомів оп'яніння та похмілля рекомендується прийняти два пакетика ввечері перед сном, за необхідності повторити в тому ж дозуванні зранку.

Якщо збираєшся на вечірку чи звану вечерю й не хочеш, щоб випитий алкоголь вплинув на ясність думок, випий два пакетика Алко-Сорбу до або під час застілля.  
Минимальное кол-во символов в комментарии 30

karinka1768
17.12.2018 14:28
Этот препарат уже занял место в моей аптечке, и не только в моей но и моих друзей. Спасибо
karinka1768
17.12.2018 14:20
После день рождения подруги на утро было очень не приятно. Но выпив алкосорб утром, и по истечению минут 30 я почуствовала легкость. Не было головной боли, и тошноты, препарат справился на ура! Рекомендую всем родственникам и друзьям!
-->