Войти

Алко-Сорб – легкий ранок після вдалого вечора! Завершен с 07.11.2018 по 27.12.2018

 

Вижити після вечірки, або Cекрет свіжого ранку

  

Хто з нас не дозволяє собі час від часу розслабитися та насолодитися спілкуванням з друзями або рідними за келихом вина? А можливо ти належиш до числа тусовщиків, які не уявляють свого життя без вечірок, нічних клубів та посиденьок в модних барах?

Допиваючи n-ий коктейль за вечір ми рідко замислюємося про наслідки бурхливого відпочинку. Якщо не хочеш на цілий день випадати з життя, вигадувати відмовки директору на роботі або навіть брати відгул, щоб відновити сили, рекомендуємо одразу після вечірки прийняти Алко-Сорб. Це дієвий засіб проти алкогольної інтоксикації, який попереджає виникнення ранкових проблем.     

 

Чому ми погано почуваємося зранку?

Якщо дати собі волю та випити трішки більше норми, печінка не встигає знешкодити токсини. Вони починають отруювати організм.  Тож, щоб швиденько повернутися до нормального життя, потрібно допомогти організму оперативно вивести шкідливі речовини. Саме з цією задачею відмінно впорається Алко-Сорб!

Протягом декількох тижнів  наші експерти тестували сорбент від Алко-Сорб. Ось які результати ми отримали:

  • 96% експертів підтверджують, що сорбент «Алко-сорб» відповідає критерію «Заявлена ефективність»*
  • 95% експертів, довіряють сорбенту «Алко-сорб»*
  • 93% експертів, хотіли б протестувати продукцію бренда «Алко-сорб» в майбутньому*
  • 92% експертів, готові  рекомендувати сорбент «Алко-сорб» своїм друзям*

*тестування на порталі na-proby.com. Кількість анкет:76

lisa68
06.01.2019 18:51
Всех поздравляю с праздниками,решила тоже попробовать Алко-сорб,завтра будем праздновать,в субботу на работу,испытаем с друзьями новинку
lisichka32
05.01.2019 09:54
Друзья. поздравляю всех с наступившим новым годом! Пусть он приносит только позитив, хорошее настроение, добрые дела, веселые встречи и много гармонии с собой!
В этот новый год один из коктейлей был Алкосорб, на утро надо было быть молодцом ( мы были в Карпатах, в походе), потому встреча нового года  Читать весь отзыв
-->