Войти

Durex® Naturals — 100% натуральний інтимний гель Завершен с 25.02.2019 по 24.04.2019

 

Відчуй сплеск нових відчуттів з Durex® Naturals

Сухість та дискомфорт в інтимній зоні — проблема, яка час від часу турбує майже кожну жінку. Більшість причин, які її викликають є цілком природними. Наприклад, зміни в організмі жінки в певній фазі менструального циклу, в період менопаузи. Прийом деяких медикаментів, стрес, нервова напруга теж можуть провокувати виникнення вагінальної сухості.

Якщо ця проблема актуальна й для тебе, не варто соромитися, почуватися невпевнено, і тим більше — терпіти неприємні відчуття. Секс має приносити радість та насолоду, а не дискомфорт.

Розпалити вогонь пристрасті у вашій парі, зробити кохання кращим, ще більш чуттєвим та хвилюючим допоможе  інтимний гель-змазка  Durex®Naturals. Його ніжна формула створена спеціально для додаткового натурального зволоження інтимних зон, щоб ти могла поринути у насолоду.

Durex® Naturals– це перший 100% натуральний інтимний гель Durex!

  • Комфортне зволоження на кожен день.
  • Містить у складі пребіотики, що сприяють підтримці балансу мікрофлори.
  • Має оптимальний для жіночої інтимної зони рівень рН (від 3,5 до 4,5).
  • Без ароматизаторів і барвників.
  • Забезпечує приємні відчуття й комфорт.

Durex® Naturals стане у нагоді не лише для додаткового зволоження інтимних зон, проте й допоможе зробити сексуальне життя більш насиченим та різноманітним. Любите експериментувати з різними видами сексу, користуєтеся сексуальними іграшками? Durex® Naturals точно стане вам у нагоді.

Протягом декількох тижнів наші експерти тестували перший 100% натуральний інтимний гель від Durex® Naturals! 

Ось які результати ми отримали: 

98% експертів готові рекомендувати друзям та знайомим гель Durex® Naturals після тестування* 

99% експертів довіряють бренду Durex® після завершення тестування* 

99% експертів вважають, що гель Durex® Naturals відповідає заявленим якостям,після завершення тестування*

 

*тестування на порталі na-proby.com. Кількість анкет: 88

 

 


Детальна інформація щодо виробника: Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи №602-123-20-3/11742 від 20.04.2017 року. Назва і місцезнаходження виробника: Reckitt Benckiser Healthcare (UK) Ltd, Dansom Lane, Hull, HU8 7DS, UK/Реккітт Бенкізер Хелскер (ЮКей) Лтд, Денсом Лейн, Халл, HU8 7DS, Велика Британія, на заводі: Reckitt Benckiser Healthcare Manufacturing (Thailand) Ltd. /Реккітт Бенкізер Хелскеар Мануфектурінг (Таїланд) Лтд. – 65 Моо 12, Lardkrabang-Bangplee Rd, Bangplee-Yai, Bangplee, Samutprakarn 10540. Thailand /65 Moo 12, Лардкрабанг-Бангплі Рд, Бангплі-Йаі, Бангплі, Самутпракарн 10540, Таїланд. Уповноважений представник в Україні: ТОВ «Реккітт  Бенкізер Україна», 04073, Україна, м. Київ, проспект Степана Бандери 28-А, літера Г, оф. 80. Тел.: +380 (44) 390 50 41. У випадку виникнення небажаних реакцій звертайтесь за телефоном гарячої лінії: 0 800 300 338 або за електронною адресою: [email protected]. Дзвінки зі стаціонарних телефонів по Україні безкоштовні. Вартість дзвінків з мобільних телефонів визначається згідно з тарифами мобільного оператора.
Минимальное кол-во символов в комментарии 30

Natikagrin1
25.04.2019 17:38
В целом смазка понравилась. Приятный запах, действительно увлажняет и не вызывает раздражения и алергии
Solomo4ka
24.04.2019 22:20
Итоговый отзыв о гель-смазке
Итак, за все время использования не появилось аллергический реакций - и это радует, так как на презервативы (и даже марки Дюрекс) у мужа было воспаление. Нет запаха - и это отлично, ничего лишнего не отвлекает от партнера (кстати, хочу заметить, что это так же очень заботливо  Читать весь отзыв
-->