Войти

Раціон для дорослих котів OptiMeal із М’ЯСОМ КУРКИ Завершен с 06.09.2017 по 06.11.2017

 

OptiMeal – досконалість через харчування

Якість раціону Optimeal для дорослих котів з куркою мали змогу оцінити учасники незалежного тестування. Протягом двох місяців 500 експертів разом зі своїми улюбленцями тестували смачне та корисне харчування. Своїми спостереженнями та відгуками вони ділилися на сайті. Прийшов час підводити підсумки. Тож якої думки учасники тестування про раціон Optimeal для дорослих котів з куркою, як він вплинув на здоров’я, настрій та зовнішній вигляд їхніх улюбленців?

 

 

 

90 % експертів повністю довіряють OptiMeal*.

97 % експертів хотіли б надалі купувати корм від OptiMeal*.

98 % експертів готові рекомендувати корм від OptiMeal своїм друзям*.

*за результатами тестування на сайті na-proby.com. Кількість анкет – 435.

Юлия Пылышенко
09.02.2018 11:40
Добрый день! Моя кошечка Тигра в конкурсе на дегустаторов не выиграла, но мы будем следить за акциями вашей компании. Тигра давно уже кушает корм OptiMeal и ни разу не пожалела об этом. Наша шёрстка блестит, зубки ровные и здоровые, сама кошка активная......тьфу тьфу тьфу, вообще никаких проблем со  Читать весь отзыв
Крутько Татьяна
06.12.2017 18:24
Спустя месяц после тестирования корма хочу написать еще один отзыв. Наша короткошерстая кошка Боня стала очень пушистой и красивой. Мы думаем, что всему виной именно хорошее питание Оптимилом. Шерсть красиво переливается, как норка. Подумывает опять купить упаковочку !!!!корма.
-->