Войти

Беззерновий вологий раціон Optimeal для дорослих котів Завершен с 22.01.2018 по 12.03.2018

 

Optimeal – збалансований раціон для повноцінного та здорового життя вашого кота.   

Беззернові дієти Орtimeal є більш фізіологічними, ніж раціони, що містять злаки, оскільки травна система котів більше пристосована до перетравлювання і засвоєння м’яса. 

Коти використовують у якості джерела енергії тваринний білок і не мають суттєвої потреби у легкоперетравних вуглеводах, які містяться у зерні, тому дані раціони Орtimeal можна рекомендувати молодим і активним,а також схильним до ожиріння тваринам.

Беззернові дієти Орtimeal не містять глютену – рослинного білка, який входить до складу злаків, що повністю виключає його негативний вплив на травну систему тварин та сприяння розвитку харчової алергії. Відсутність злаків та глютену збереже травну истему вашого кота від додаткового навантаження, якому зазвичай піддається кишківник та підшлункова залоза для перетравлення таких неприродних для котів компонентів корму, як злакова клейковина (глютен).

  

96 % експертів хотіли б надалі купувати корм від OptiMeal*.

97 % експертів готові рекомендувати корм від OptiMeal своїм друзям*.

93 % експертів повністю довіряє OptiMeal*.

*за результатами тестування на сайті na-proby.com. Кількість анкет – 265. 

 


 

Mamula-Ula
11.03.2018 22:57
Закончили тестировать консервированный корм Орtimeal с телятиной, куриным филе и шпинатом в соусе. Скажу, что корм коту определенно понравился. Единственное, что смущает - кошка не сразу начинает есть привычный сухой корм. Возник вопрос, не вызывает ли влажный корм привыкание...
Со стулом проблем не  Читать весь отзыв

Комментарии (1):

Модератор Дина   12.03.2018 11:10 Mamula-Ula, стул может измениться даже после 1-2 приемов пищи, а уж после 12 пакетиков - еще как может. А что значит "не сразу начинает есть привычный сухой корм"? Сразу - это подряд, один за другим? Или как?
natavyshnivska
11.03.2018 19:49
Мои котики уже протестировали корм, и даже получили небольшую добавку - он им так понравился, что докупила еще несколько пакетиков =)
У меня кот и две кошки, но тестировали корм только кот и кошка, так как вторая кушает только сухой.
Дуся у нас довольно переборчивая в еде, но корм с курицей и телятиной  Читать весь отзыв

Комментарии (1):

Модератор Дина   12.03.2018 11:13 natavyshnivska, очень жаль, что вы не выполнили условия тестирования. Только сообщили о получении посылки и написали, что "перший відгук буде зовсім скоро" - а написали спустя месяц. А ведь вы знаете, что каждый эксперт на протяжении тестирования должен был оставить минимум три содержательных отзыва.
-->