Войти

Беззерновий вологий раціон Optimeal для дорослих котів Завершен с 22.01.2018 по 12.03.2018

 

Optimeal – збалансований раціон для повноцінного та здорового життя вашого кота.   

Беззернові дієти Орtimeal є більш фізіологічними, ніж раціони, що містять злаки, оскільки травна система котів більше пристосована до перетравлювання і засвоєння м’яса. 

Коти використовують у якості джерела енергії тваринний білок і не мають суттєвої потреби у легкоперетравних вуглеводах, які містяться у зерні, тому дані раціони Орtimeal можна рекомендувати молодим і активним,а також схильним до ожиріння тваринам.

Беззернові дієти Орtimeal не містять глютену – рослинного білка, який входить до складу злаків, що повністю виключає його негативний вплив на травну систему тварин та сприяння розвитку харчової алергії. Відсутність злаків та глютену збереже травну истему вашого кота від додаткового навантаження, якому зазвичай піддається кишківник та підшлункова залоза для перетравлення таких неприродних для котів компонентів корму, як злакова клейковина (глютен).

  

96 % експертів хотіли б надалі купувати корм від OptiMeal*.

97 % експертів готові рекомендувати корм від OptiMeal своїм друзям*.

93 % експертів повністю довіряє OptiMeal*.

*за результатами тестування на сайті na-proby.com. Кількість анкет – 265. 

 


 

Olenafun12
07.07.2018 18:51
Всем привет.С периода тестирования прошло уже больше 4 месяцев. И знаете, мой кот тки " подсел" на Орtimeal ! )))) Покупаем теперь постоянно!
Nastya Selezen
27.03.2018 16:52
Моя кошка не попала в тестирование данного продукта, но мне стало любопытно как она отнесется к необычным новым вкусам. Я купила 2 пакетика с рыбой и креветками и 2 с тыквой и ягненком. После тестирования РоялКанин, в котом мы брали участие, наша кошка полностью перешла на корм этой марки и больше не  Читать весь отзыв
-->