Войти

Беззерновий вологий раціон Optimeal для дорослих котів Завершен с 22.01.2018 по 12.03.2018

 

Optimeal – збалансований раціон для повноцінного та здорового життя вашого кота.   

Беззернові дієти Орtimeal є більш фізіологічними, ніж раціони, що містять злаки, оскільки травна система котів більше пристосована до перетравлювання і засвоєння м’яса. 

Коти використовують у якості джерела енергії тваринний білок і не мають суттєвої потреби у легкоперетравних вуглеводах, які містяться у зерні, тому дані раціони Орtimeal можна рекомендувати молодим і активним,а також схильним до ожиріння тваринам.

Беззернові дієти Орtimeal не містять глютену – рослинного білка, який входить до складу злаків, що повністю виключає його негативний вплив на травну систему тварин та сприяння розвитку харчової алергії. Відсутність злаків та глютену збереже травну истему вашого кота від додаткового навантаження, якому зазвичай піддається кишківник та підшлункова залоза для перетравлення таких неприродних для котів компонентів корму, як злакова клейковина (глютен).

  

96 % експертів хотіли б надалі купувати корм від OptiMeal*.

97 % експертів готові рекомендувати корм від OptiMeal своїм друзям*.

93 % експертів повністю довіряє OptiMeal*.

*за результатами тестування на сайті na-proby.com. Кількість анкет – 265. 

 


 

Nastya Selezen
27.03.2018 16:52
Моя кошка не попала в тестирование данного продукта, но мне стало любопытно как она отнесется к необычным новым вкусам. Я купила 2 пакетика с рыбой и креветками и 2 с тыквой и ягненком. После тестирования РоялКанин, в котом мы брали участие, наша кошка полностью перешла на корм этой марки и больше не  Читать весь отзыв
Mamula-Ula
11.03.2018 22:57
Закончили тестировать консервированный корм Орtimeal с телятиной, куриным филе и шпинатом в соусе. Скажу, что корм коту определенно понравился. Единственное, что смущает - кошка не сразу начинает есть привычный сухой корм. Возник вопрос, не вызывает ли влажный корм привыкание...
Со стулом проблем не  Читать весь отзыв

Комментарии (2):

Модератор Дина   12.03.2018 11:10 Mamula-Ula, стул может измениться даже после 1-2 приемов пищи, а уж после 12 пакетиков - еще как может. А что значит "не сразу начинает есть привычный сухой корм"? Сразу - это подряд, один за другим? Или как?
Mamula-Ula   23.03.2018 21:43 Я написала внешний вид кошки не изменился, т.е. состояние шерсти.
В следующее кормление даю сухой корм и она не ест, как будто ждёт влажный. Потом деваться некуда, съедает сухой корм.
-->