Войти

Optimeal Privilege - харчування для собак мініатюрних порід Завершен с 17.09.2018 по 07.11.2018

 

Розміри собаки – важливий фактор при виборі раціону

Optimeal Privilege - це харчування суперпреміум класу розроблене під контролем ветеринарів і виготовлене за технологією швейцарської компанії SwissPetNutritionGroup. До його складу входить ніжне м’ясо ягняти, корисні трави та ягоди, а також унікальний імунний комплекс - ImmunitySupportMix.  Все це створює щоденний природний захист імунітету собаки, а також гарантує здоров’я та красу вашого улюбленця на довгі роки.

 

  • Високий вміст свіжого м’яса ягнятини у вигляді фаршу забезпечить вашого вихованця високоякісним легкозасвоюваним протеїном тваринного походження.
  • Відсутній вміст злаків і глютену, збереже травну систему собаки від додаткового навантаження, якому зазвичай піддається кишечник та підшлункова залоза для перетравлення таких неприродних для малих і мініатюрних порід собак компонентів корму, як злакова клейковина (глютен). 
  • Вміст ягід та трав забезпечить організм тварини природним джерелом вітамінів і рослинної клітковини, що значно покращить роботу травної системи та здоров’я кишечника. 
  • Високий вміст овочів (джерел вуглеводів із низьким глікемічним індексом) запобігатиме розвитку цукрового діабету, а також збереже здорову струнку статуру вашого собаки.

Протягом декількох тижнів домашні улюбленці наших експертів тестували раціони "Optimeal Privileg". Ось які результати ми отримали:

100% експертів в цілому довіряють бренду Optimeal*
99% експертів готові рекомендувати раціони Optimeal своїм друзям*
98% експертів планують купувати раціон від Optimeal*

*тестування на порталі na-proby.com. Кількість анкет: 253

asa096252
23.11.2018 11:25
Протестировав этот корм пришла к выводу что, собачка стала более активной, поначалу были проблемы со стулом(видимо при переходе на новый корм), но после недели употребления все пришло в норму. Шерстка стала более блестящей, игривей и активней. После употребления первого тубуса, начала докармливать более  Читать весь отзыв
asa096252
23.11.2018 11:16
Прекрасный корм, моя собачка очень довольна. В будущем буду обязательно его рекомендовать своим знакомым!!!! Спасибо за возможноть протестировать))))
-->