Войти

Сюрприз від Dr.Oetker «Твій особливий рецепт» Завершен с 27.09.2018 по 03.12.2018

 

Dr.Oetker – випікай з легкістю, смакуй з задоволенням!

Ніжна й ароматна випічка з гарячим чаєм, як ніщо інше, радує й зігріває прохолодними осінніми вечорами. Лишень уяви яка це насолода всією родиною смакувати ніжним, ароматним, соковитимяблучним пирогом або штруделем. А може хочеться чогось легкого, тоді приготуй ванільний чізкейк, шоколадний кекс або хрустке печиво.

Варіантів безліч, фантазуй, експериментуй та насолоджуйся! А щоб результат твоїх кулінарних зусиль був завжди вдалим та смачним, подбає Dr.Oetker. З продукцією для випічки Dr.Oetker ти легко та швидко приготуєш навіть складні багатокомпоненті страви.

Головне – чітко дотримуватися рецепту, ретельно підбирати високоякісні інгредієнти, пам’ятати про пропорції та приступати до приготування лише з хорошим настроєм. Здоба як ніяка інша страва реагує на емоційний стан хазяйки, та й приправлена любов’ю, вона завжди смачніша.

 

 

Протягом декількох тижнів наші експерти тестували продукцію Dr.Oetker. Ось які результати ми отримали:

100% експертів готові рекомендувати продукцію Dr.Oetker своїм родичам та друзям*

99% експертів довіряють продукції Dr.Oetker*

99% експертів планують купувати продукцію Dr.Oetker після тестування*

 

*тестування на порталі na-proby.com. Кількість анкет: 178

oljak2006
14.04.2019 14:03
Для мене насправді було сюрпризом отримати щось на Новій пошті, коли заглянула в конверт дужу зраділа! Дякую за вибір! Тепер думаю що б такого цікавого попробувати приготувати, не таке як завжди:)
eledrey
12.03.2019 15:46
Я регулярно приобретала в торговой сети дрожжи (хлеб пеку сама), пудинги (мои дети их обожают) данной торговой марки.Стать участницей тестирования не повезло. А незадолго до Нового года случился выигрыш в инстаграм подарочного набора продукции Dr.Oetker. Восторгу не было предела! Такого ассортимента  Читать весь отзыв
-->