Войти

Піклуйся про життя. Турботу про одяг залиш Electrolux Perfect Care Завершен с 11.10.2018 по 28.11.2018

Піклуйся про життя. Турботу про одяг залиш Electrolux Perfect Care

Імідж та зовнішній вигляд – не запорука успіху в житті, проте дуже важлива його складова. Хоча б тому, що ретельно підібраний образ, який не лише тобі подобається, але й личить, надає впевненості. А це почуття може відчинити будь-які двері!
 

Будь вільною в виборі гардеробу, експериментуй та самовиражайся, а турботу про одяг залиш новій помічниці – пральній машині Electrolux Perfect Care. Вона не просто робить речі чистими, але дбає про них, зберігаючи колір, форму та текстуру. Тепер твої речі навіть з дорогих, делікатних та примхливих у догляді тканин дуже довго матимуть ідеальний вигляд, а процес прання забиратиме мінімум зусиль.


Протягом декількох тижнів  наші експерти тестували техніку від Electrolux та особливості цієї машинки. Ось які результати ми отримали:

100% експертів довіряють бренду Electrolux*

90% експертів готові рекомендувати пральну машину Electrolux  своїм родичам та друзям*

100% експертів готові рекомендувати бренд Electrolux своїм близьким та друзям*

*тестування на порталі na-proby.com. Кількість анкет: 10

 

 

irisha_sova
24.12.2018 17:58
Жаль, что я не попала в тестирование, конечно! Но прочитала отзывы и поняла, насколько я хочу эту машинку... Бьемся с аллергичным кашлем у дочки уже полтора месяца...сил нет. вроде и пробовали разные средства для стирки, но один из возможных вариантов-это все те "прелести", которые остаются в ткани.  Читать весь отзыв

Комментарии (1):

Марінка   26.02.2019 15:25 є рідке господарське мило біла овечка. 20 стірок 35 грн. купіть - не пожалієте. для алергіків в самий раз.
g777mi
22.12.2018 10:19
Благодарю Компанию Electrolux и команду Na-Probu за прекрасное методическое пособие по фактурам ткани и особенностям ухода за ними. Оформлено это в прекрасную книжечку с образцами тканей. Дала изучать дочке - подрастающему поколению это надо знать!
-->