Войти

Піклуйся про життя. Турботу про одяг залиш Electrolux Perfect Care Тестирование с 05.11.2018 по 20.11.2018

 

Піклуйся про життя. Турботу про одяг залиш Electrolux Perfect Care

Імідж та зовнішній вигляд – не запорука успіху в житті, проте дуже важлива його складова. Хоча б тому, що ретельно підібраний образ, який не лише тобі подобається, але й личить, надає впевненості. А це почуття може відчинити будь-які двері!
 

Будь вільною в виборі гардеробу, експериментуй та самовиражайся, а турботу про одяг залиш новій помічниці – пральній машині Electrolux Perfect Care. Вона не просто робить речі чистими, але дбає про них, зберігаючи колір, форму та текстуру. Тепер твої речі навіть з дорогих, делікатних та примхливих у догляді тканин дуже довго матимуть ідеальний вигляд, а процес прання забиратиме мінімум зусиль.

 Анти-алергія + пара – чистота без алергії

Програма анти-алергія+ пара – це спеціальний  цикл прання для видалення алергенів та бактерій з повсякденних речей. Цикл прання заснований на програмі бавовна 60°, але температура збільшується до  67 ° і підтримується близько 20 хвилин для забезпечення антиалергічної дії. При цьому пара, що додається під час прання, допомагає знищувати бактерії, розгладжує волокна, сприяє розчиненню і видаленню залишків миючих засобів та покращує полоскання. 

Компактий розмір – затишок в оселі

Slim Perfect Care – пральна машина компактного розміру об’єднує унікальні технології та турбується про одяг так само, як і велика. Вона збереже простір квартири чи будинку без компромісу в якості прання.

Sensi Care – дбайливий догляд

Система SensiCare налаштовує тривалість програми відповідно до обсягу завантаження, використовує менше води і енергії та запобігає надмірному пранню речей. Завдяки цьому одяг довше зберігає вигляд та форму.

Ultra Care – текстура тканини в повній безпеці

Система Ultra Care попередньо розчиняє миючі засоби, забезпечуючи швидке та ретельне прання. Це гарантуює захист кожного волокна тканини та дозволяє їй довше зберігати свіжість, м’якість та бездоганний вигляд.

Steam Care – менше складок, менше прасування

Система Steam Care забезпечує результати професійного рівня у затишку власної домівки. Завершуй кожне прання парою, яка на третину зменшить утворення складок та надасть тканині м’якість. Нагрів, супутній регулярному прасуванню, не потрібен. За допомогою Steam Care також можна освіжити одяг, не вдаючись до зайвого прання.

FreshScent – надай одягу свіжості

Функція FreshScent –  це можливість поєднувати свіжий аромат з делікатним паром для освіження делікатних речей. Дозволяє швидко освіжити речі, немає необхідності запускати їх на повний цикл прання після кожного використання.

Time Manager – менше енергії, більше часу

Time Manager дозволяє регулювати тривалість циклу прання відповідно до часу, який є у вашому розпорядженні. Економія часу та енергії без жодних компромісів щодо якості прання одягу.

Чистий одяг у найзручніший час

Налаштовуй початок циклу прання відповідно до свого графіку за допомогою функції відкладеного старту. Білизна буде готова саме тоді, коли тобі буде зручно її дістати.
Минимальное кол-во символов в комментарии 30

ДарьяD
12.11.2018 18:52
Сегодня пробовала функцию "Детское белье" . Загрузила повседневную детскую одежду, в основном домашнюю. Загрузка указана 1,5 кг, примерно столько и было одежды. Температура 40 градусов, отжим 1200 оборотов, время 1 час 2 минуты. Вот здесь и заодно протестировала еще раз функцию Sensi care при большей  Читать весь отзыв

Комментарии (3):

Модератор Ольга   12.11.2018 19:32 ДарьяD, насколько я поняла, программа "Детское белье" больше соответствует деликатной стирке - и длится она меньше, чем тот же "Хлопок", верно?
ДарьяD   12.11.2018 20:20 Да все верно, более деликатная. А по времени Хлопок при такой загрузке барабана стирает не намного дольше
Lizichshe
12.11.2018 01:00
Доброй ночи! Наконец то удалось протестировать режим "Детские вещи"! Режим предназначен для детских вещей и вещей, которые требуют деликатной стирки! Для тестирования я стирала детские белые кофты и свои белые гольфы. 2 кофты имели небольшие загрязнения(загружу фотки, но на фотках не совсем понятно видно  Читать весь отзыв

Комментарии (1):

Модератор Ольга   12.11.2018 19:34 Lizichshe, фото действительно, не сильно передают степень загрязнения и конечный результат :(
-->