Войти

Індукційна варильна панель Electrolux 600 SenseBoil® Новый проект (регистрация завершена)

 

Варильна поверхня SenseBoil® від Electrolux — свобода для кулінарної творчості!

Знаєш, що таке закон підлості? Коли готуєш суп, кашу або соус і відволікаєшся буквально на хвилину? І саме в цей момент страва встигає википіти або навіть підгоріти. Як наслідок — плями та бруд на плиті, пригорілі залишки овочів або круп на дні посуду та, звісно, змарнований час та кулінарні зусилля.

Уникнути подібного клопоту можна двома способами:

1. Стояти на варті і ні на крок не відходити від плити

2. Доручити контроль інноваційній функції SenseBoil®

Переконані, останній варіант тобі більше до вподоби, адже ситуацій, коли потрібно терміново відлучитися від приготування їжі, просто мільйон. Тож, знайомся — нова розумниця від  Electrolux — індукційна варильна поверхня SenseBoil®, обладнана функцією контролю кипіння. Відтепер вона сама наглядатиме за киплячою водою і точно не дозволить страві збігти чи википіти!

Інноваційна технологія SenseBoil®, заощаджує час, який ви витрачаєте так як чітко вловлює момент кипіння і знижує потужність нагріву, щоб страва готувалася в помірному температурному режимі, без ризику википіти чи підгоріти.
 
Принцип роботи
SenseBoil® дозволяє регулювати температуру при закипанні так, щоб зменшити утворення бульбашок і забезпечити помірний і контрольований процес варіння.

Завдяки спеціальній функції, спеціальний датчик уловлює початок активного кипіння завдяки сенсору вібрації і подає звуковий сигнал в момент утворення активних бульбашок, повідомляючи, що пора приступити до процесу готування, а потім автоматично знижує потужність нагріву. Самостійно регулювати температуру нагрівання легко за допомогою інтуїтивного слайдера – необхідний режим перемикається одним дотиком.

Щоб увімкнути функцію SenseBoil®, потрібно поставити каструлю а плиту і натиснути значок SenseBoil, потім встановити  потужність нагріву.

Разом з контролем закипання ви отримаєте додаткові переваги:

 

Бездротова функція Hob2Hood® забезпечує  зв'язок поверхні і витяжки. Почніть готувати – і  витяжка сама підбере настройки для оптимальної швидкості екстракції згідно нагріванню варильної поверхні.

Сенсорне керування кожною зоною. Кожна зона нагрівання має окреме регулювання потужності, тому легко побачити та змінити налаштування нагрівання.

Функція InfiniteZone, яка автоматично визначає розмір посуду і необхідний рівень подачі тепла до її основи.

Легкість очищення, так як до індукційної варильної поверхні практично нічого не пригорає і не пристає.

PowerBoost: потужний нагрів в одну мить. Запуск функції PowerBoostзабезпечить миттєвий викид тепла під час приготування. Це вкрай корисно, якщо страви треба скоріше поставити на стіл. Вода буде закипати швидше,ніж будь-коли, а сковороди будуть готові до смаження на великому вогні в потрібний момент.

Стильний мінімалістичний дизайн.

Зосередься тільки на творчості та смаку страв, про решту подбає нова інтуїтивна техніка від Electrolux!
Минимальное кол-во символов в комментарии 30

Svetlana Gyrman70
10.06.2019 19:41
Поздравляю победителей ! Буду читать отзывы. Мечтаю о такой ! Возможно именно оценка экспертов поможет определиться.
JuliePavlova
08.06.2019 11:40
Поздравляю победителей! Было столько желающих провести тестирование!) Теперь ждём информативных отчётов, будет интересно!
-->