Войти

Журнал «Історія. Новий погляд» Тестирование с 07.03.2018 по 21.03.2018

                                                                      

Акцент журналу зроблено на сторінках історії, котрі через низку причин маловідомі широкому загалу українських читачів або ж протягом тривалого часу подавалися викривлено.

Усі матеріали викладено у доступному форматі і належно проілюстровано.

Для ілюстрацій використано якісні фото, зокрема архівні матеріали, частина з яких досі була недоступна українському читачеві.

У кожному номері журналу – добірка знакових та визначних подій і фактів, актуальних для поточного місяця: які відкриття було зроблено в різних країнах світу, які важливі закони прийнято, які предмети введено у обіг тощо. 

В центрі уваги - розгорнуті статті про видатних осіб або значимі події в історії, цілі епохи або короткі історичні епізоди.

До вашої уваги також викладені у яскравій інфографіці цікаві факти. Приміром, як було побудовано храм Зевса в Афінах, коли з’явився улюблений персонаж дитячих коміксів та ігор Супермен, хто й коли придумав гру «Монополія», з чого було побудовано досконалий як на свій час літак чи корабель…

Журнал пропонує ще й калейдоскоп пізнавального матеріалу у рубриці «Запитуєте – відповідаємо». Тут подано інформацію про походження та історію звичних речей, географічні та антропологічні відкриття, окремі епізоди в історії. Теми рубрики визначають несподівані питання, а відповідають на них визнані експерти  - науковці провідних університетів світу, фахівці у різних галузях історичної науки, автори науково-популярних книг, котрі глибоко досліджували конкретні історичні періоди, учені-популяризатори науки, автори науково-публіцистичних творів. Частина з них тісно співпрацює з пізнавально-освітніми програмами телеканалу ВВС (Великобританія).

 


Що потрібно робити?

07.03.2018 р. – 21.03.2018 р.: ділись відгуками в себе на сторінках соціальних мереж Facebook та Instagram. Не забувайте про хештеги:  #ЖурналІсторія #Історіяновийпогляд #Naproby #Напробу

21.03.2018 р. – 04.04.2018 р.: заповнюйте експертну анкету.
Минимальное кол-во символов в комментарии 30

nikitenkogalina
21.03.2018 23:21
В мире соц.сетей, когда про печатные издания все почти забыли, благодаря проекту #Напробу я стала одним из счастливчиков, к кому попал в руки чудесный #ЖурналІсторія #Історіяновийпогляд . Он имеет современный формат, легкую форму изложения, интересные фото, а информация в нем смиксована очень правильно  Читать весь отзыв
vanjkeee
21.03.2018 22:09
Добрый вечер!
Хочу заполнить экспертную анкету, но её нет в личном кабинете.
Ещё не обновили?, напишите пожалуйста, когда будет возможность,
-->